Fowler, Pamela Assistant Principal
Crockett, MeLynda Principal

Anglin, Rachel Gifted Teacher
Benton, Stephanie 2nd Grade
Bice, Amanda Music
Brassfield, Adam 1st Grade
Brewer, Tammy SPED Pre-K Teacher
Brown, Jennifer Speech Pathologist
Corbitt, Curiston 2nd Grade Teacher
Cummings, Lauren 1st Grade Teacher
Davis, Sandra 2nd grade teacher
Edwards, Christina Second Grade Teacher
Elliott, Samantha Kindergarten Teacher
Ford, Kimberly Second Grade Teacher
Glancy, Carrie First Grade Teacher
Hardy, Clydean SPED
House, Katelynn First Grade Teacher
Hunt, Emily Second Grade Teacher
Jeppe, Pat Tutor
Johnson, Hassie 1st Grade Teacher
Johnson, Katie 1st Grade Teacher
Knight, Whitney ELL Teacher
McCommon, Debra Kindergarten Teacher
McGreger, Stephanie Special Education
McLaughlin, Shelly PE
Moore, Sara Second Grade Teacher
Qualls, Ashley First Grade Teacher
Rockette-Jernigan, Yoshia Speech Therapist
Roser, Elaine Kindergarten Teacher
Sanchez, Paula SPED Pre-School Teacher
Shelton, Shari 1st Grade Teacher
Skinner, Melinda ELL Teacher
Smith, Meghan First Grade Resource/Inclusion
Smith, Terri Special Education Teacher
Sullivan, Sonya Kindergarten Teacher
Taylor, Jennie Kindergarten Teacher
Trenthem, Diane SPED
Williams, Kimberly Teacher
Wolfe, Lori 2nd Grade
Woods, April Kindergarten Teacher

Atchley, Elizabeth Instructional Asst.
Baker, Tamila Counselor
Caldwell, Monica Instructional Asst.
Cotton, Shavuntay Instructional Asst.
Elmore, Shelby Classroom Tech Coach
Fink, Romelda Instructional Asst.
Gamble, Donna Librarian
Gilliland, Sandra Receptionist
Green, Kara Physical Therapist Asst.
Howell, Patti Cafeteria Manager
Johnson, Wandas Bookkeeper
Jolly, Jessica Therapeutic Specialist
Jones, Tiffany Instructional Asst.
Marshall, Brett Computer Tech
Moore, Erica Instructional Asst.
Muragu, Cynthia Instructional Asst.
Patterson, Dotty Title I Tutor
Sandlin, Kimberley Positive Behavior Specialist
Smith, Cathy MSIS/ADA Clerk
Tabor, Tiffany Instructional Asst.
Tuggle, Lawrencia Instructional Asst.

School, Greenbrook